avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 762 soluții astăzi
Forum Activitate distru2004

Activitate distru2004

Răspuns la discuția executare silita?
nu exista iesire din indiviza.....pot sa o mai fac acum?,azi la orele 16.00 am primit instiintare ca vine executorul cu un evaluator si cu persoana da la care a luat fratele meu banii.......
Cui trebuie sa ma adresez,pentru a face aceasta iesire din indiviziune?
Multumesc
Va rog sa-mi raspundeti si mie: daca pe un bun imobil exista 3 propietari Nr.1: 25%;Nr.2 :25% si Nr.3 : 50% si unul din cei care are cota de 25% a facut un imprumut la notariat cu titlu executoriu pe bunurile personale,acesti 25% din casa mea fiind singurul bun,respectivul nu si-a achitat datoria si persoana de la care a imprumutat banii a venit cu executor.........,Spuneti-mi va rog,baga toata casa in executie?sau la vanzare(licitatie)? sau doar cei 25% ai lui??????
Are dreptul acel executor sa-mi scoata partea mea la licitatie daca..eu nu am semnat si nu am stiut nimic...si daca acel act nu este pentru partea mea?
Sund disperata va rog sa-mi raspundeti.......
Va rog sa-mi raspundeti si mie: daca pe un bun imobil exista 3 propietari Nr.1: 25%;Nr.2 :25% si Nr.3 : 50% si unul din cei care are cota de 25% a facut un imprumut la notariat cu titlu executoriu pe bunurile personale,acesti 25% din casa mea fiind singurul bun,respectivul nu si-a achitat datoria si persoana de la care a imprumutat banii a venit cu executor.........#-o,Spuneti-mi va rog,baga toata casa in executie?sau la vanzare(licitatie)? sau doar cei 25% ai lui??????
Are dreptul acel executor sa-mi scoata partea mea la licitatie daca..eu nu am semnat si nu am stiut nimic...si daca acel act nu este pentru partea mea?
Sund disperata va rog sa-mi raspundeti.......