avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Activitate alex555

Activitate alex555

Se mai plateste amenda trimisa dupa 6 luni ?
Pana la urma am inteles de la cineva ca imi inchide contul de pe okazii.ro daca nu platesc si cam atat,oricum suma nu este mare dar nu am bani momentan ca sa o platesc .
Am solicitat cateva servicii de pe okazii.ro pentru ami promova un produs dar pana la urma nu l-am vandut , in total am de plata 7 euro . Mi-au trimis un mail in care spuneau ca sa platesc suma in 10 zile pentru a evita unele neplaceri. Vreau sa stiu care sunt acele neplacari pentru ca nu sunt sigur daca pot sa platesc suma in 10 zile . Va multumesc .
Cei de la politie mi-au spus ca ar putea fi probleme la inscriere la academie pentru ca cei de acolo se uita mai amanuntit in cazier , eu vreau sa ma inscriu la Academia militara tehnica peste 2 ani cand termin liceul nu dupa 3 ani cand se poate reabilita.
Am primit o amenda administrativa din cauza ca am fost complice la o frauda cu valoare foarte mica si vreau sa stiu in cat tip dispare de tot din cazier pentru ca vreau sa urmez academia militara tehnica si imi trebuie cazieru curat , sunt minor .:((