avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 984 soluții astăzi
Forum Activitate markt

Activitate markt

Buna, doresc sa va transmit rezultatul cazului: nu a facut nimeni puscarie asa cum preconizau uniiB-) ba mai mult domnul a renuntat la orice pretentie fata de suma respectiva.
Ce valoare juridica are o intelegere scrisa intre doua persoane semnata,fara prezenta unui notar?
Buna, mai am o intrebare legata de acest caz: daca a scris in dispozitia data bancii sa efectueze transferul ca este un imprumut, are vreo relevanta?
Va multumesc.
A si am aflat ca e casatorit cu toate ca el sustine ca vrea sa faca o familie cu mine( am dovada scrisa cum ca vrea sa facem o familie), cine e cel care a inselat?
Pai in cazul acesta nici el nu are probe decat transferul bancar care l a facut din proprie initiativa, ba mai mult la insistentele lui #-o.
Ok dar el e cel care incearca sa ma santajeze spunand ca daca accept sa locuiesc cu el in continuare nu mai am datorii fata de el, plus de asta m a convins sa renunt la job pt a merge cu el si astfel muncind pt el mi a dat banii, in mai multe transe, in urma cu 3 4 luni, de ce acum ca nu mai suntem impreuna ma reclama?
Va multumesc.
Chiar daca am dovada ca am locuit impreuna si calatorit impreuna,? nu are nici o legatura cu videochat sau alte chestii de genul.
Va multumesc.
Ce validitate au convorbirile pe skipe? In cazul in care vrea sa foloseasca anumite convorbiri de acolo?
Va multumesc.
Chiar daca are dovada transferului bancar?
Va multumesc.
Chiar daca are dovada transferului bancar?
Va multumesc.