avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Activitate Slepy

Activitate Slepy

Discuție Succesiune
Buna ziua.am si eu o intrebare legata de succesiune si urmariile ei.povestea sta in felul urmator.de cand a murit bunicul meu(acum 4 ani), copii lui ( tata si fratele lui ) nu au facut succesiunea pe pamant.pamantul consta in casa + gradina care ar trebui importit in mod egal.fratele tatalui meu are o relatie de aprox. 20 ani cu o femeie care de abia anul trecut sa oficializat(casatorie).intre timp relatia intre cei 2 frati sa stins din cauza terenului, iar in urma cu 2 zile,tata a primit citatie in instanta pt refuzare succesiune.ce se intampla mai departe?poate tatal meu pierde terenul aferent ?
Răspuns la discuția Teapa Internet
se poate? pentru ca cel care mi-a dat teapa este din macedonia
Discuție Teapa Internet
buna ziua.va scriu si eu in legatura cu o problema de-a mea.acuma cateva zile am cunoscut pe internet...o persoana din macedonia care detinea un site cu niste "produse" care ma interesau.in schimbul acelor produse...domnul din macedonia cerea 100 euro , bani trimisi inainte...iar produsul dupa ce verifica daca totul este in regula cu banii.am trimis totul ca la carte...am luat legatura cu el...insa cand sa imi trimita produsul..parca a intrat in pamant.am toate documentele care atesta ca i-am trimis banii prin western union.ce pot sa fac?