avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 462 soluții astăzi
Forum Activitate wio wio

Activitate wio wio

Am luat o autorizație numere roșii valabilă de la data 9 02 2017 pana la 09 05 2017 as dori sa știu dacă este valabilă și inclușiv 0905 2017 sau a fos valabilă pana pe 08 05 2017 va multumesc
Răspuns la discuția minor- drepturi parintesti
multumesc
Răspuns la discuția minor- drepturi parintesti
si in cazul in care am deja o hotatrare judecatoreasca.pe vechuil sistem se mai poate face ceva? va multumesc

Răspuns la discuția minor- drepturi parintesti
multumesc.adik
minorul avand aceeaiasi adresa parintii locuind impreuna se numeste custodie comuna?
sau li se da drepturi comune la amandoi ??in afara de domiciliu?


[ folositi butonul editeaza daca vreti sa va completati un mesaj, multumesc]
este adevarat ca din octombrie sa bagat o lege si romania in care da dreptul ambilor parinti 50% si 50% sa aibe aceleasi drepturi:D vizita etc prin lege?:D va multumesc anticipat
Răspuns la discuția mostenire
imi spune si mie cineva in ce consta anexa 24 si de unde se poate lua?? multumesc
Răspuns la discuția mostenire
bun si va multumsc
Răspuns la discuția mostenire
bun si cum se taxeaza aceasta succesiune stie cineva
Răspuns la discuția mostenire
imi cer scuze revin cu a mea problema care devin din ce in ce mai are si mai multe probeleme si mai multe usi inchise>.am fost la financiar sect 3 doamna de acolo numia spus cine este prop doar ca la adresa de este platit impozitul.bun adupa am fost la stare civila si de acolo am primit la fel un rasp ca doar cu o hartie de la notar se poate luat copie cert deces.ups dupa care am fost in bertlot 42 si acolo mia zis la fel ca ei au dosare pana in 2007.si poate verifica doar notarul.asa ca mai astept sfaturi ce ar trebui sa fac ca nu mai stiu unde sa ma duc inafara de politie si notar.va multumesc
Răspuns la discuția mostenire
e bun asa mai astept sfaturi in legatura cu aceasta problema multumesc