avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 515 soluții astăzi
Forum Activitate mihh71

Activitate mihh71

Răspuns la discuția Anulare BO pierdute
Si eu sunt cam in aceeasi situatie, iar la judecatorie o acritura mi-a spus dupa 1 ora dupa ce m-a facut sa astept ca trebuie sa platesc o taxa pentru fiecare BO pe care vreau sa-l anulez, desi sunt emise pentru acelasi IBAN
Mentionez ca BO sunt fie completate gresit fie pierdute si i-mi este necesara anularea lor pentru inchiderea unui cont bancar.
Exista si o alta modalitate de anulare decat ordonanta presedentiala emisa de judecatorie?
MULTUMESC!
Dupa concediul de 2 ani pentru cresterea copilului,este obligatoriu sa se faca reangajarea? Precizez ca nu mai putem sa sustinem alti angajati., din cauza diminuarii activitatii.Va multumesc !
Răspuns la discuția tva teren achizitionat de la pf
ms. am facut o afacere proasta#-o
Am credit de investitii,dar asa cum stiti,banca a uitat sa mai reduca din dobanda si nu primesc nici modalitatea de calcul a ei.Ce pot sa fac ?
Răspuns la discuția tva teren achizitionat de la pf
Multumesc .
Buna seara.Am cumparat in 2007 un teren pe firma de la o pers. fizica.Ideea a fost sa ridic o pensiune dar nu mai merge si vreau sa-l vand.Intrebarea mea este daca platesc tva 19 % avand in vedere ca in 2007 nu mi-am dedus aceasta taxa.VA MULTUMESC !