avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1861 soluții astăzi
Forum Activitate tanasa marius-andrei

Activitate tanasa marius-andrei

practic eu am votat o singura data prin 2000 si atunci am votat cu vadim,iar dupa 2003 am plecat in italia.imi este scaba de cei care conduc tara si atat,eu ca si cine stie cate milioane de romani de fiecare data cand vii in tara speri ca poate s-a schimbat ceva si la noi in bine,dar se pare ca va fi nevoie alti 20 de ani si poate si romanii sa mearga cu capul sus prin lume.
m-am saturat de toti cei care "conduc"aceasta tara fara sa faca nimic pentru romani.au trecut 21 de ani de la revolutie si nu s-a schimbat nimic,incotro ne indreptam?sunt roman dar mi-e scarba de ceea ce a devenit romania.
salut,muncesc in strainatate si doresc sa-mi schimb permisul de conducere si cartea de identitate,permisul vreau sa-l schimb pt ca vreau sa-l am pe cel international si pt ca cel vechi este pe o adresa unde eu nu mai locuiesc de 8 ani,iar c.i. vreau s-o schimb pt ca a fost facuta prin procura si de fiecare data cand vin sau plec din tara am probleme.venind in romania in luna iulie pentru 3 zile lasand toate documentele necesare(in afara de c.i. si permis de conducere vazand ca am nevoie de ele in italia)iar apoi in luna august sa vin a doua oara pt a le ridica de la politie.credeti ca s-ar putea face o chestie de acest gen?multumesc