avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Activitate corina ciurea

Activitate corina ciurea

Răspuns la discuția admitere sng 2010
Va rog daca poate sa imi raspunda cineva la urmatoarea intrebare:
Daca as fi incadrata ca si grefier cu studii superioare juridice, pe perioada determinata, la un Parchet de pe langa un Tribunal fara vechime in functia de grefier dar cu vechime in munca de 6 ani care ar fi salariul concret?
Multumesc.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Va rog frumos am nevoie urgent de un raspuns la o intrebare:
Referitor la concursurile pentru grefieri de la Curtile de Apel pentru care s-au dat anunturi in luna decembrie 2010 trebuie invatat dupa codurile actualizate cu Legea 202/2010, pentru ca in tematica nu se specifica nimic?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Multumesc, Floare.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
multumesc pentru raspuns
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Multumesc pentru raspuns.Exista vreo perioada minima pentru care se scot la concurs posturile pe perioada determinata sau te pot tine sa zicem 2 luni si apoi sa renunte la tine in cazul in care esti incadrat pe perioada determinata?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Am si eu intrebare: care este diferenta din punct de vedere al salarizarii intre un grefier cu studii superioare angajat peperioada nedeterminata si unul pe perioada determinata. Exista vreo diferenta sau sunt remunerati la fel ?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Eu am sunat vineri la SNG si am intrbat daca mai stiu ceva despre data concursului si mi-au spus ca deocamdata nu stiu nimic, sa incerc sa mai revin cu un telefon in luna ianuarie.
Ceilalti colegi ce mai faceti, arhilili, nac voi ce mai stiti?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Mai stie cineva ceva despre examen chiar si din auzite sau toata lumea se mobilizeaza pentru examenul de la INM?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
trebuie sa ai facultatea de drept terminata
Ce parere aveti despre Legea 202/2010?
Dupa ce Cod de procedura civila o sa invatati pentru examen?
Multumesc.