avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Activitate kyngkong

Activitate kyngkong

Răspuns la discuția presedinte de asociatie
va multumesc pt acest raspuns
Răspuns la discuția presedinte de asociatie
aceasta persoana care a ocupat functia de presedinte de asociatie nu detine imobil in asociatia imobil,poate raspunde cumva in fata legii ?
poate fi numit un presedinte de asociatie de proprietari o persoana care nu are documente ca ar locui in cadrul acestei asociatii de proprietari?
Răspuns la discuția garantia la telefoane
da.. va mulțumesc, uite asa te prind în plasa băieții de la [FURNIZOR] cu telefoane atractive , cine face ca mine.. ca mine sa pateasca
Răspuns la discuția garantia la telefoane
da.. dar tot nu-l citește.. telefonul este in garantie... iar cei care asigura reparația telefoanelor adică "[EDITAT]" au găsit un motiv pe care nu-mi asigura repararea produsului...:(
Ma aflu sub contract cu firma [FURNIZOR] dar telefonul mi s-a stricat , mai precis nu mai citește cardul micro SD. Am trimis înapoi telefonul dar mi-a revenit fără o reparație, motivând ca erau urme de lichide în card. Acum eu am avut grija de acest telefon dar nu cred în rezultatul acestei consultări.. acum ce sa fac.. și fără telefon și cu abonament la [FURNIZOR] :(
Exista o posibilitate pt. a accesa ceva fonduri pentru a-mi consolida un mal de pământ întrucât în urma ploilor din zona unde locuiesc un banal parau s-a transformat într-un veritabil fluviu. Menționez ca-mi este peste putere sa suport financiar consolidarea malului de pământ cu gabioane de care ar fi nevoie în acel loc.