avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Activitate george.v

Activitate george.v

intampinarea o pot scrie si de mana sau trebuie neaparat sa fie ceva tip?
multumesc
nu va trebuie serie sasiu sau C.U.I. doar numarul de inmatriculare si data la care s a produs accidentul.si masina pe care o conduceam eu era tot pe firma
Va multumesc.=D>
multumesc pentru sfaturi dar eu nu mai am asigurarea de atunci.au trecut aproape 2 ani.de unde as putea obtine o copie sau ce pot face in cazul de fata?va multumesc
de unde mai pot lua eu o copie dupa asigurare acum?au trecut aproape 2 ani.cine se mai gandea ca o sa se intample asa.
asta inseamna ca trebuie sa mi pun un avocat? multumesc
in urma unui accident de circulatie am avariat 2 autoturisme.le am dat asigurarea cum era si normal si acum m am trezit cu o citatie de la judecatorie in calitate de INTERVENIENT.ca si parti in dosar mai sunt 2 firme de asigurari.v as ruga sa mi explicati si mie ce sa fac si mai ales de ce sunt chemat.VA MULTUMESC .
Răspuns la discuția dosar penal
va multumesc
Discuție dosar penal
in data de 07-06-2010 am avut un accident de circulatie cu ranire de persoana.Vina i-mi apartine deoarece nu am respectat semnificatia indicatorului cedeaza trecerea.Mentionez ca victima este o cunostinta si se afla in masina mea.de asemenea nu a avut nevoie de spitalizare,suferind doar niste zgarieturi minore la mana.Victima nu vrea sa faca plangere si nici nu a fost chemata la audieri pana in prezent.Care ar fi demersul anchetei,sau ce ar trebui sa fac eu in continuare?VA MULTUMESC.