avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1032 soluții astăzi
Forum Activitate Emil_blue

Activitate Emil_blue

Discuție IMPRUMUT
Buna Ziua .Am mai adaugat intrebarea aceasta dar am uitat sa adaug cate ceva . Am luat un imprumut de 2000 eu fara garantie doar prin act notarial. imprumutantul mi-a cerut doar adeverinta de venit, copie dupa buletin si o fatura de utilitati, ar putea sa ceare un credit de la o banca in lipsa mea cu aceste documente ? si in urma neachitarii la timp ce poate sa faca imprumutantul in afara de obtinerea imprumutului mentionez ca factura de utilitati e pe numele parintilor . in consecinta care ar fi cele mai grave urmari ? multumesc anticipat
Discuție IMPRUMUT
Buna Ziua Am luat un imprumut de 2000 eu fara garantie doar prin act notarial. imprumutantul mi-a cerut doar adeverinta de venit, copie dupa buletin si o fatura de utilitati, ar putea sa ceare un credit de la o banca in lipsa mea cu aceste documente ? si in urma neachitarii la timp ce poate sa faca imprumutantul in afara de obtinerea imprumutului mentionez ca factura de utilitati e pe numele parintilor . in consecinta care ar fi cele mai grave urmari ? multumesc anticipat