avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Activitate mihaiosu

Activitate mihaiosu

Răspuns la discuția sunt cercetat pentru talharie
si atunci ce sfat imi puteti da?
Răspuns la discuția Tata \"alcoolic, violent, gelos\"
sfatul meu sti care ar fi?sa iti ieie mama ta inima in dinti,s se duca la politie,s il acuze,iar apoi politaii va vor sp ce sa faceti mai deprte.eu iti sp din propia experienta ca si tatal meu a fost asa pana am crescut,dupa ce am crescut,s-a potolit ca i-am dat o mama buna de bataie,si a si plecat de acasa de frica.tatal tau oricum nu o s aiba curaj s se atinga d mama,mai putin s o omoare,stai linistit.sau daca te crezi in stare si ai curaj,ar fi un sfat sa pui tu piciorul in prag,si sa iei tu stapanire.acuma tu decizi!sper s iti fie d folos ce ti-am sp;)
Răspuns la discuția sunt cercetat pentru talharie
si at cate sanse as avea sa scap cu suspendare?
Răspuns la discuția sunt cercetat pentru talharie
victima a avut nevoie doar d 3 sau 4 zile d ingrijire medicala...eu am recunoscut absolut tot in declaratii,dar tovarasul meu a incercat s minta in avantajul lui.declaratiile mele corespund perfect cu ale victimei.instanta va avea loc in 15 septembrie si nu stiu ce sa fac pana atunci....sincer as pleca din tara..dar cred ca consecintele is cu mult mai grave?:(
Răspuns la discuția sunt cercetat pentru talharie
adik din ce punct de vedere?ce fel de talharie?
buna,ma numesc mihai,am 18 ani si sunt cercetat pentru talharie si distrugere.cand am facut fapta aveam 17 ani,eram sub influenta alcoolului si sunt l prima fapta penala.ce credeti am ceva sanse s scap cu suspendare?specific ca am inapoiat tot ce s-a furat.am fost mai cu un baiat,el a fost major si a fost pe timpul noptii