avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters163432

Activitate ContSters163432

forgotten_sunrise a scris:

Myrra a scris:

Buna!
Am si eu o intrebare: voi o sa mai adaugati si alte carti la cele pe care le aveti deja sau o sa studiati tot din acelea? Vazusem pe celalalt forum discutii despre Coduri adnotate, etc. . Eu chiar nu stiu daca sa imi mai iau altele sau nu... :hm:


Pai daca le-ai invatat pe alea pe care le ai din scoarta-n scoarta si nu ti se par suficiente, ia-ti si altele. Numai vezi cate iti iei sa ai si timp sa le aprofundezi.


@ forgotten_sunrise: Multumesc pentru raspuns! :)
Buna!
Am si eu o intrebare: voi o sa mai adaugati si alte carti la cele pe care le aveti deja sau o sa studiati tot din acelea? Vazusem pe celalalt forum discutii despre Coduri adnotate, etc. . Eu chiar nu stiu daca sa imi mai iau altele sau nu... :hm:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Buna ziua!
Imi poate trimite si mie cineva sintezele?! Va rog...
Multumesc mult!
misha8511@yahoo.com
@ danamatea: Anul acesta o sa sustin pentru prima data acest examen... Persoana cu postarea anterioara din cate inteleg a intrat anul trecut...
Buna tuturor!
In ce priveste cazarea, ce parere aveti de Hotel Cantemir? Eu aici mi-am facut rezervare. Zilele trecute inca aveau camere libere... Pare a fi situat pe aceeasi strada cu Hotel Horoscop, de care se amintea mai sus. Sper ca e aproape cat de cat:hm: