avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1037 soluții astăzi
Forum Activitate sfetcumarilena

Activitate sfetcumarilena

Admite exceptia inadmisibilitatii capetelor de cerere privind anularea instiintarilor si suspendarea instiintarilor. Respinge ca neintemeiata exceptia lipsei calitatii de reprezentat a reclamantului. Respinge ca neintemeiata exceptia inadmisibilitatii capatului de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010. Respinge ca ramasa fara obiect exceptia lipsei de obiect a capetelor de cerere privind anularea instiintarilor si suspendarea instiintarilor. Respinge ca neintemeiata exceptia lipsei procedurii prealabile pe capatul de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010. Respinge ca inadmisibile capetele de cerere privind anularea instiintarilor si suspendarea instiintarilor. Respinge ca neintemeiat capatul de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 07.10.2010. Precizez caci am fost Reclamant in Proces,si am cerut anularea examenului si anularea instintari.
Sunt functionar public, in urma hotarar HCL sector 6 nr 153 privind aprobarea organigramei si a statutului de functi al DGPC.DPCC s-a reorganizat prin reducerea numarului de posturi iar postul pe care il ocup a fost redus ca urmare a reorganizari institutiei iar in urma examenului scris nu am fost admisa