Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog sa-mi spuneti daca am castigat procesul, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog sa-mi spuneti daca am castigat procesul, pronuntarea este urmatoarea:

Admite exceptia inadmisibilitatii capetelor de cerere privind anularea instiintarilor si suspendarea instiintarilor. Respinge ca neintemeiata exceptia lipsei calitatii de reprezentat a reclamantului. Respinge ca neintemeiata exceptia inadmisibilitatii capatului de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010. Respinge ca ramasa fara obiect exceptia lipsei de obiect a capetelor de cerere privind anularea instiintarilor si suspendarea instiintarilor. Respinge ca neintemeiata exceptia lipsei procedurii prealabile pe capatul de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010. Respinge ca inadmisibile capetele de cerere privind anularea instiintarilor si suspendarea instiintarilor. Respinge ca neintemeiat capatul de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 07.10.2010. Precizez caci am fost Reclamant in Proces,si am cerut anularea examenului si anularea instintari.
sfetcumarilena, utilizator
eu zic ca da
ce ati cerut? :stunned:
Nu ati castigat , deoarece asa cum ati postat instanta a respins ca neintemeiat capatul de cerere privind anularea examenului din data de 30.08.2010.
vi s-au respins toate capetele de cerere - nu ati castigat nimic din ceea ce ati cerut, ati castigat in schimb dreptul de a promova recurs. succes
avocat Cristina Popescu
cine a facut capetele de cerere ?
eu zic ca le-a facut partea adversa.