avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Activitate consult_avocat

Activitate consult_avocat

am primit emailul. multmesc, dar deoarece procesul poate dura nult, as putea ajunge in situatia sa nu pot sa mai circul cu masina. asa ca am optat sa platesc taxa si sa incerc sa o recuperez in instanta
Imobilul de la adresa de domiciliul se considera ca fiind prima proprietate, celelalte proprietati sunt cosiderate ca fiind proprietate 2,3, s.a.m.d., in ordinea datei dobandirii lor. Exceptie fac imobilele care nu sunt la adresa de domiciliu, dar sunt mostenite. Daca nu ati fi schimbat adresa de domiciliu, nu ati fi platit impozit suplimentar, asa conform legii, a daua proprietate este considerata cea din 1994 si deci se impoziteaza suplimentar.
daca poti sa ma ajuti, adresa mea de email este ilascau@yahoo.com..iti multumesc..
As dorii sa contactez un avocat din judetul Hunedoara care imi poate rezolva inmatricularea autoturismului fara plata taxei de poluare. Doresc nume avocat si nr de telefon sau adresa biroului. Va multumesc.
As dorii sa contactez un avocat din judetul Hunedoara care imi poate rezolva inmatricularea autoturismului fara plata taxei de poluare.