avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 611 soluții astăzi
Forum Activitate antogabriela

Activitate antogabriela

Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
Eu. Salut!
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Am o nelamurire. Conform grilei lui Udroiu (238) condamnatul, pe durata liberarii conditionate are obligatia de a respecta interdictia de a nu se afla in anumite localitati, dar nu si obligarea la tratament medical. Imi puteti spune, va rog, de ce?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
sal ...riposta la actul de provocare trebuie savarsita din culpa ,intentie sau preterintentie daca imi poate da cineva un raspuns..multumesc!!
Discuție provocarea
riposta la actul de provocare trebuie sa fie savarsita numai cu intentie sau poate fi savarsita si din culpa, preterintentie?
hartuirea sexuala, infractiune continua succesiva sau permanenta?
sal ....s a hotarat pt admiterea la inm din ianuarie 100 de locuri...50 pt judecatori 50 pt procurori#-o#-o#-o
sal...nu pot sa cred ca este pe 21 noi..pica intr o duminica:):):)
Răspuns la discuția admitere inm 2010
CONCURSURI:

1) Nota Direcţiei resurse umane şi organizare cu propunerile privind comisia de organizare a examenului de capacitate al judecătorilor şi procurorilor stagiari, organizat în perioada 6 august - 13 decembrie 2010;

2) Nota Direcţiei resurse umane şi organizare privind organizarea concursului de admitere la ªcoala Naţională de Grefieri, noiembrie 2010.....atat este pe ordinea de zi referitor la concursuri...
Răspuns la discuția admitere inm 2010
poate merge adresa asta [ link extern ]
Răspuns la discuția admitere inm 2010
seara buna...voi nu ati vazut ca pe ordinea de zi la csm ..nu este nimic referitor la admitere? [ link extern ] .......