avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 827 soluții astăzi
Forum Activitate sandrucristian

Activitate sandrucristian

Buna seara,m-a puteți ajuta cu un model de contract pentru prestări servicii de curățenie?
Va mulțumesc!
audierea a avut loc la postu d politie agentu respectiv a spus ca nu este obligatoriu avocat audierea normal unde trebuie sa aiba loc la tribunal sau la postul de politie?va multumesc ptr raspunsuri.respectele mele
nu sa gasit nimic dar sunt revoltat ca acuzatia care o fac ei este ptr a solutiona cazul este vorba despre un obiect metalic care seful de post la sustras din societate nu stiu cu aprobare sau nu dar vor sa gaseasca un vinovat ptr ce au furat ei.va multumesc
Va multumesc ptr rasp am facut 2 reclamatii pana acum d-lui comisar sef greierus dar nu am primit nici un raspuns.cumva stiti domnul IULIAN BACH ce functie mai are?respectele mele va multumesc
vreau sa fac o reclamatie agentilor de politie ce se ocupa de cazul acesta. este corect ca un minor sa fie luat la sediu politiei fara mandat de retinere sau aprobarea unuia dintre parinti si sa fie obligat sa declare ceva nu facut doar pentru solutionarea cazului? o alta problema sa efectuat o perchezitie fara mandat si fara ca unul dintre propietari sa se afle an domiciliu fiind plecati cu treburi personale. dupa parerea mea acesta se incadreza la art.192c.pen. violare de domiciliu sau probabil la art.99 din legea nr303/2004 efectuarea unei perchezitii in alte conditii decat acelea prevazute de lege atrage sanctiuni disciplinare.la care dintre aceste aticole se incadreaza domnii politai?