Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Model de contract prestări servicii de curățenie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Model de contract prestări servicii de curățenie

Buna seara,m-a puteți ajuta cu un model de contract pentru prestări servicii de curățenie?
Va mulțumesc!
Gasiti pe pagina a 2-a, trebuie doar sa-l adaptati nevoilor dv.

www.avocatnet.ro/content/con...