avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 673 soluții astăzi
Forum Activitate cornelia_antonia

Activitate cornelia_antonia

dar cred k o infasurare in instanta tot va fi. ce acte trebuie sa aduc? faptul k el este inchis de 2 sau 3 ani este un avantaj pt mine nu? iam cerut o procura sa pot lua copilul in vacanta in alta tara iar el mia spus k mai bine sa il duc la camin k el nu imi da procura pt el. si asa nu la crescut el. martori am sute. ce acte tre sa am si cam cat timp dureaza tot? va multumesc din suflet pt raspuns
buna ziua! numele meu este cornelia! eu am trait in concubinaj cu un om care de cativa ani este la inchisoare. de cand am nascut copilul recunoscut de el niciodata nu sa interesat de el nici el nici familia mea. eu cu mama mea lam crescut pe copilul meu de 4 ani de zile. cum pot face sa il pot decacadea din drepturile perintesti? eu nu sunt cununata cu respectivul, iar el mai are cred k un an de pedeapsa. :( va rog spunetimi ce acte doveditoare sa pot da unui avocat sa imi pot castiga baietelul care nu il cunoaste nici macar pe asda spusul lui tata. va multumesc si va rog ajutatima sa imi pot castiga copilul