avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1060 soluții astăzi
Forum Activitate denisiaaa

Activitate denisiaaa

si ce se intampla daca fac aceasta sesizare?
am primit comunicare sau rezolutie nu stiu exact cum sa o numesc de la parchet unde imi sunt date detalii despre accidentul avut in urma cu cateva luni.....si faza nasoala si care este sub orice critica este ca este recomandata si postasul mi-a pus-o agatata pe gard desi ea trebuia data personal si asta se intampla cu orice alte evenimente la primirea scrisorilor etc...un sfat daca imi puteti da....mi se pare deplasat o astfel de jignire
Răspuns la discuția dovada circulatie
a fost accident de circulatie...eu am fost victima iar celalalt un tir....
dovada de circulatie nu se poate prelungi pe o perioada mai mare de 30 zile?
Răspuns la discuția Dosar penal
asta inseamna ca trebuie sa astept pana se inchide dosaru...si ma gandesc ca voi fi informat apoi ce se va intampla....va multumesc pt ajutor
Răspuns la discuția Dosar penal
pt ce as putea fi trimisa in judecata? ca nu am ranit pe nimeni ci doar avarierea unui autocamion caruia i-am cedat asigurarea....
Răspuns la discuția Dosar penal
poi eu am fost victima am avut nevoie de 4 zile spitalizare...si celui care m-a lovit i-am dat asigurarea....si nici politia nu mi-a spus nimic ca as putea fi dat in judecata
Discuție Dosar penal
am avut in urma cu 3 luni un accident...eu am iesit de pe o strada laterala am avut probleme la masina nu am mai avut timp sa reactionez si m-a lovit un tir care venea cu viteza pe un drum national cu viteza si nu avusem timp sa il obsers din cauza vizibilitatii scazute.....si mi se va suspenda permisul pe 2 luni dupa ce se va incheia dosarul..as vrea sa stiu cam ce contine acel dosar?as putea fi trimis in judecata sau ?