avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 285 soluții astăzi
Forum Activitate catalincris

Activitate catalincris

buna ziua, numele meu este cristina si in urma cu 1 an am avut parte de cea mai urata experienta neplacuta din viata mea,Am fost batuta si talharita de catre un individ si m am capatat cu un deget rupt care la ora actuala este mutilat si nu l pot inchide in totalitate cu toate k am facut kinetoterapie timp de un an de zile.nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut eu in acele luni si as vrea sa mi o platesca acest individ pt k mi a distrus cariera.as dori sa stiu cam ce suma as putea sa i cer pentru daune morale deoarece l am dat in judecata.astept mesajele voastre multumesc.
buna seara, acum 3 saptamani mi sa anulat un zbor din zaragoza spre bucuresti mie si iubitei mele. ce ma sfatuiti sa fac sau la cine sa apelez ca sa mi pot recupera banii.am depus la aeroportul din zaragoza o plangere impotriva lor si pe internet dar vad ca nu mi au dat nici un semn.stiu k nu e o companie seriosa dar au mai fost cazuri si pana la urma si au vazut banii.astemt un raspuns cat mai rapid si concret .va multumesc.