avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 858 soluții astăzi
Forum Activitate NEREIA

Activitate NEREIA

PAMANUTUL ESTE CUMPARAT CU BANI DUPA NUNTA NOSTRA, SI CASA ESTECONSTRUITA CU AJUTORUL LU MAMA SI PARINTI LUI,SI BANI NOSTRI
BUNA numele meu este florentina si imi doresc sa stiu si eu daca sotul a bagat divortul raman si eu cu ceva din casa . noi avem casa si pamant la tara si am construito inpreuna acum 10 ani si dupa 11 ani de casatorie am fost nevoita sa parasesc domicilu pentu ca nu ma intelegem bine cu el am plecat si am lasat copilu cu el si acum doreste divortul si vreau si eu sa stiu daca raman cu ceva din casa si pamant
Răspuns la discuția CUM SA FAC SA CASTIG DIVORTUL
copilul a ramas la el acasa si un an de zile nu la lasat sa vb cu mine la tlf si maiatul acum nu mai vb cu mine din cauza lui si la mama lui
Răspuns la discuția CUM SA FAC SA CASTIG DIVORTUL
la el acasa si nu ma lasat sa imi iau nici hainele am plecat cu 10 lei in mana si am muncit 11 ani cu el sa facem casa etc
buna numele meu este florentina am 33 de ani sotul meu a gabat divortul de mine pentu ca am plecat de acasa acum un an de zile pentu ca ma batea si nu ne intelegem bine ,si inpreuna avem un copil de 13 ani si o casa si pamant si doresc sa stiu si eu daca pot sa castig copilul , va rog frumos ajutatima sunt plecata din tara si nu me.am vazut baiatu de un an de zile ..va rog frumos sa imi raspundeti la mesajul acesta:((:((