avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Activitate tyebowilli

Activitate tyebowilli

Discuție buna ziua
buna ziua ma numesc tyebo willi si am o problema nevasta mea are 17 anii dar nu suntem luati civil dar problema este ca ia este insarcinata de 6 lunii jumate si noi vrem sa locuim inpreuna casa ne crestem copilu inpreuna dar problema este ca parinti ei no lasa si nustim ce sa facem ia vruia sa fuga de acasa sa vina la mine dar dar nustiu ce sa fac daca ia vine la mine ise poate intampla ceva ei sau mie varog datimi un sfat sau cel putin ce pot face va rog mult de tot
am si eu o intrebare prietena mea are 17 ani si daca mas cununa cu ia pot so iau cu mine in strainatate si aca nu mere asa so iau daca ma cunun cu ia exista vo alta posibilitate ??
am si eu o intrebare prietena mea face 17 ani pe 8 septembrie si eu am 22 si uitati care ii problema ia vrea sa vina la mine si parinti ei o ameninta ca daca fuge de acasa vinecu politia la mine la usa si parinti ei or zis cama omoara daca ia vine la mine daca merg cu ia la politie si declara ca sta de buna voie la mine poate sai faca ei ceva sau mie poatesami faca ceva si pe langa asta parinti ei o tine fortat in casa si no lasa sa iese afara ca zice ca fuge si pe langa astea ea este si insarcinata puteti sami ziceti ce pot face casa o pot lua acasa la mine sa steie cu mine fara sa patiasca ceva ia si nici eu?
ce pot face ce trebe sa fac casa pot so iau de nevaasta pe prietena mea ca are 16 ani si varog ajutatima cu niste sfaturi
deci eu am 22 de ani si prietena mea are 16 ani mai 4 luni si face 17 pot sama cunun cu ia fara semnatura parintilor ??
ma numesc willi si am 22 de ani si am o mica problema prietena mea are 16 anii si 7 luni si am avut relati sexsuale cu ia deci locuiesc cu ia inpreuna la parinti ei de vo 8 luni mai exact ma ameninta parinti ei ca ma da in judecata pentru corupere de minori deci si a-s vrea sa stiu pot pati ceva se poae sa ajung la inchisoare :(:(