avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 260 soluții astăzi
Forum Activitate altadonis

Activitate altadonis

Sti care este problema? Ca astfel de oameni ca tine pot ajunge in astfel de functii cu cea pentru care te si pregatesti. O zi buna.
Nu cu mine ci cu tine. Dar cum am mai spus: bunul simt a disparut de mult la unii dintre noi.
=D>
Bunul simt a disparut de mult.
Fiind mai atent la problema multiplelor topicuri pe un anumit domeniu am constatat ca tu ai recomandat acest lucru in data de 29.03.2011, ora 22:42 spunand ca "Parerea mea e ca pana se va anunta vreu concurs de genul asta ai putea sa mai deschizi vreo 5-6 topicuri pe aceeasi tema si cu acelasi titlu.
Ar fi pacat sa existe numai doua pe tema asta."

Multumesc de sfaturi.Nu toata lumea este initiata in ale calculatorului si mai ales a discutiilor pe forum. Necunoasterea suficienta nu este o "crasa lipsa de respect". Poate omul e nou venit pe de-ale forumului si nu este nimic gresit in faptul ca esti nevoit sa inveti din greseli, zic eu nu prea mari. Aroganta nu trebuie sa "zburde" pe net. O seara buna.
Daca am deranjat imi cer scuze, dar as fi preferat colaborare in loc de rautati. De cele din urma lumea e satula.
Buna dimineata.
Pentru cei interesati de subiect revin cu intrebarea daca mai are cineva noutati cu privire la examenul din aceasta toamna. Adresez aceasta intrebare deoarece pe site-ul CSM-ului pe ordinea de zi a sedintei din data de 26.05.2011 a fost pusa in discutie problema decalarii examenul in luna septembrie 2011.
Multumesc anticipat.
Buna seara si multumesc pt. recomandare. Pt. mine este important avand in vedere faptul ca este pt. prima data cand ma intereseaza sa sustin un astfel de examen.
As dori sa stiu daca exista o bibliografie stabilita pt. examenul de admitere in magistratura (pe post) si cand publica CSM-ul posturile care se scot la concurs. Multumesc.