avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Activitate mirio

Activitate mirio

Buna ziua. Am si eu o intrebare. Lucrez intr un centru medical. De la 01 februarie 2013 cat va trebui sa fie salariul minim pentru cei cu studii superioare?
Va multumesc foarte mult!
Discuție REVISAL
Buna ziua. Am descracat si eu ultima varianta de revisal, am preluat baza de date dar trebuie sa introduc salariile angajatilor existenti ca sa pot introduce un nou angajat. Intrebarea mea este , ce data trec eu la modificare, data de astazi sau cea de la care a fost modificat salariul respectiv 2009,2010?
Multumesc
Discuție dosar ANL
Buna ziua. Imi puteti spune si mie va rog de unde tb obtinut certificatul medical necesar dosarului pentru ANL? Va multumesc!
Răspuns la discuția noul revisal
Multumesc mult de tot. Eu am pierdut baza de date si incerc sa o obtin de la ITM dar nu stiu exact cum inca. Sper sa o obtin pana la aparitia noului REVISAL.
Discuție noul revisal
Buna ziua. Imi puneti spune si mie va rog daca a aparut noua forma a REVISAL? Aveti idee cand apare si pana cand trebuie transmise in REVISAL datele noi cerute de acesta pentru angajatii deja existenti?
Multumesc!
Răspuns la discuția criterii de evaluare angajat
MULTUMESC FOARTE MULT PENTRU SUGESTII!
aveti idee unde pot gasi niste modele de criterii de valuare si plan de evaluare pt angajatii din sistemul medical?