avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Activitate SULAIMANMUSTAFA

Activitate SULAIMANMUSTAFA

Răspuns la discuția probleme cu RAR-ul
actele sunt in regula .dar cred eu ca seria era pe lungerun si probabil au schimbat la caz accident ma sa vad urma de sdura pe lungeron. poate au schimbat si atunci sa pirdut seria, ci de la rar cer deviz din grmania elemntul schimbat, la service autorizat si nu am de unde!!?
salut care poate sa ma indrume va rog .am comparat o masina mercedes ml .si la rar mi au raspins de libsa seria de sasiu. stansat, are de cat pe parbriz si pe stalpi de masina seria attibl, si nu ia in calcule cea seria de cat stansat, si eu nu gasesc .am coparat din romania cu numere valabile de germania .daca poate sa ma ajute careva cu o informatie cum put sa matricolez
salut care poate sa ma indrume va rog .am comparat o masina mercedes ml .si la rar mi au raspins de libsa seria de sasiu. stansat, are de cat pe parbriz si pe stalpi de masina seria attibl, si nu ia in calcule cea seria de cat stansat, si eu nu gasesc .am coparat din romania cu numere valabile de germania .daca poate sa ma ajute careva cu o informatie cum put sa matricolez