avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 567 soluții astăzi
Forum Activitate pushica

Activitate pushica

imi cer scuze pentru gresala, "inscris" era cuvantul, m-am grabit.
In cele din urma m-am inscris la cursurile organizate de euro best team pentru pregatirea la INM, sunt curioasa daca s-a mai insvros cineva de pe acest forum.
Răspuns la discuția pregatire examen INM 2012
Stiam ca se discuta dar eu nu am chef sa citesc 99 pag si sa rezolv niste spete pe care le-au rezolvat deja, ei au trecut deja prin toata materia, iar eu vroiam sa o iau treptat, in fine....ms de msg
Buna! vreau sa ma alatur celor ce se pregatesc pentru INM 2012, eu sunt noua pe forum, insa sunt familiarizata cu examenul de la INM, am dat o singura data in ian si mi-am dat seama ca mai am mult de parcurs si tocmai de aceea vreau sa mi se alature toti cei care doresc si au inceput sa invete. eu acum termin penalul, partea gen de Udroiu. am vazut ca sunt multe dezbateri pe acesta tema pe forum dar eu vreau sa incepem o noua dezbatere incepand de azi, cu pen gen.
iti multumesc mult, cred ca asta am sa fac
Buna, as dori sa stiu si eu daca a urmat cineva cursurile de pregatire pt exam de la INM organizate de Eurobestteam , si daca sunt folositoare. Am vazut ca urmatorul curs este de lunga durata si e undeva la 8800 lei +tv si mi se pare cam exagerat dar daca as stii ca ma ajuta mult as face un efort sa merg. Multumesc