avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1727 soluții astăzi
Forum Activitate alinmihut

Activitate alinmihut

deci noua nu ne trage garantia din salariu ci din diurna pe care o primim la fiecare cursa
dar pe ce baza sal actionez in instanta penru ca nu am nimic la mina sa pot dovedi ca mia retinut garantie ?
buna as dori sami spuneti si mie cum se procedeaza cind iti dai demisia de la o firma ca sati mai primesti garantia inapoi??? pentru ca noua cind ne retine garantia nu ne da nici un fel de chitanta .... si cine pleaca din firma ramine fara garantie aproximativ estimat intre suma de 1000 euro si 3000 euro ...?
Răspuns la discuția dosar nerezolat
sigur ca sa dori sami recomandati un avocat dar as mai dori sami spuneti cam la ce pret ar fi sa vad daca merita sa dau asigurarea in judecata............... !!!!
Răspuns la discuția dosar nerezolat
VA MULTUMESC PENTRU RASPUNSURI
Răspuns la discuția dosar nerezolat
sigur ca nu am specificat adresa de maill in dosar ............
Răspuns la discuția dosar nerezolat

:(
Răspuns la discuția dosar nerezolat
in raspunsul pe care lam primit nu se face referire la nici un articol si raspunsul lam primit prin maill
Răspuns la discuția dosar nerezolat
ok o sa va spun toata povestea : in data de 26 octombrie sa intimplat acidentul sotia mea circula pe o sraduta cu prioritate si dintr-o parcare a iesit o domnisoara fara sa se asigure si a lovito in partea stinga a masdini .a fost politia si a constatat acidentul si sa constatat ca domnisoara ce a iesit din parcare era de vina si ia suspendat permisul . partea cea urita acum incepe noi am prit asigurarea si am facut dosrul pentru daune si ieri am primt raspunsul ..spunind ca in urma efectuari expertizei sa constatat ca avarile au fost produse in alte circumstante dect cele declarate politiei si dosarul este respins. SI AM UITAT SA VA SPUN CA ASIGURAEA ESTE PE SPANIA SI CA DAUNA LA MASINA este de spte mii de leii
buna am si ieu urmatorea nemulumire acum trei luni sotia mea a avut un accident ,si in seara asta am primit un maill spunind ca dosarul de daune a fost respins zicind ca pagubele nu au fost atunci facute cum pot sa imi primesc bani pe dauna ce trebuie sa fac?#-o