avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Activitate bumbaf

Activitate bumbaf

Discuție Poprire salariu
Buna ziua .
Acum 10 ani am facut un credit de 5000 euro la Abn amro bank am platit 3 ani acest credit timp in care banca a fost vanduta catre RBS bank am platit sii acolo 8 rate si dupa aceea am ramas fara loc de munca si nu am mai platit in acest moment nu am mai gasit sucursala RBS insa asta am primit un sms de la ING Bank ca am conturile blocate pt suma de 50000 ron din cate am inteles dosarul a fost inaintat la un executor judecatoresc ...mai pot face ceva sau nu imi ramane decat sa platesc pe fiecare luna.
Multumesc
Răspuns la discuția Distanta dintre gard si pomi
dar sigur nu o sa ma lase sa intru pe proprietatea lui este un pic ticnit dar politia nu poate face nimik adic sa vina si sa ii spuna sa taie copacii???
Răspuns la discuția Distanta dintre gard si pomi
k am inteles Multumesc dar cum il pot face sa taie copacii la cine trebuie sa apelez politie primarie??
Buna ziua
Din anul 2011 ianuarie m-am mutat la tara dar am o mica problema cu vecinul meu din cauza pomilor..in spatele gradinii dansul are plantati 6 salcami eu nu pot cultiva nimik deoarece toata vara este umbra l-am rugat sa ii curete nu sa ii taie si dansul mi-a spus ca daca ma deranjeaza asa mult sa ma urc eu sa ii curat ...intrebarea este pomii sunt lipiti de gardul care ne desparte ce pot face ....nu au nici macar 50 cm distanta fata de gard X-(