avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 696 soluții astăzi
Forum Activitate veston

Activitate veston

Răspuns la discuția invinuit
MULTUMESC
Răspuns la discuția invinuit
Multumesc
Discuție invinuit
Buna ziua,
Doresc sa stiu daca in momentul in care ai luat la cunostinta ca esti invinuit intr-un dosar penal,apare ceva consemnat in cazier.
Multumesc anticipat tuturor celor care ma pot ajuta cu un raspuns cit mai repede.
Marian.
Răspuns la discuția furt magazin
Multumesc pentru sfaturi si doresc sa va intreb daca -mi puteti recomanda un avocat bun in penal din Ploiesti
Răspuns la discuția furt magazin
Dupa parerea dvs. care sunt consecintele cele mai grave pe care risc sa le primesc.
Răspuns la discuția furt magazin
Prejudiciul total pe care magazinul il reclama in urma tuturor filmarilor este de 1400 ron.Nu stiu daca sa recunosc si celelalte fapte pentru care ei sustin ca au filmari sau sa-o recunosc doar pe cea in care am fost prins.
Răspuns la discuția furt magazin
Cum pot achita prejudiciul daca respectivul hypermarket nu a dorit sa platesc .Sustin ca au mai multe imagini cu mine FURAND in diferite zile, dar nu cred ca este asa deoarece cred ca ma oprea de mult .O data chemata politia a inceput si cercetarea penala ?
Discuție furt magazin
Salut
Am sustras furat din hypermarket mai multe zile imbracaminte fara afi prins.Intruna din zile am fost prins de agenti de paza care au chemat politia .Am incercat sa platesc toata paguba 1400 ron dar nu au vrut.Cazierul meu este curat si asi vrea sa ramana asa.Va rog sa-mi spuneti cum as putea face asta daca se poate
multumesc