avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 451 soluții astăzi
Forum Activitate bpgsh

Activitate bpgsh

Răspuns la discuția alta intrebare pt admin
Va salut,
Confirm mesajul celuilalt "User Anonim". Pentru a cere informatii despre altii trebuie totusi sa iesiti de sub anonimat.
Totusi, pentru a va raspunde la intrebare, oferim aceasta optiune cu mentiunea ca este la latitudinea fiecarui utilizator daca doreste sa i se vada sau nu profilul.
Succese.
Răspuns la discuția Intrebare pentru admin
Cum ati dori sa primiti acele alerte altfel decat prin email?
Răspuns la discuția Mai multe pagini
S-a rezolvat aceasta problema.
Acum este in regula.

Va multumim pentru sesizare, era pe lista :).
Răspuns la discuția Facilitati noi/vechi
Vreau sa va asigur ca facem tot ce ne sta in putinta pentru a adauga facilitatile dorite de utilizatorii Avocatnet.ro
Asadar, in aceasta idee astazi veti regasi:
+ recuperare parola
+ editeaza datele
+ postare topicuri noi

In zilele imediat urmatoare, luand in considerare ca este o urgenta pentru utilizatori:
+ membri online
+ mesaje de la utilizator la utilizator
+ incercam sa gasim o varianta de chat fiabila.

Browsing placut pe Avocatnet

ancabaciu2004 a scris:
>Asteptam schimbarile pe.care le-am cerut cu totii!E f.important sa le faceti cat mai repede,altfel nu mai e interesant si veti pierde multi membrii!Imi pare rau ca nu a ramas ceea ce a fost!!!!!
>.
Răspuns la discuția Facilitati noi/vechi
Viteza de incarcare sufera pe unele conexiuni intrucat a aparut reclama din top - consumatoare de banda.
Nu ramane decat sa speram ca va vom oferi suficiente motive incat sa aveti ceva mai multa rabdare cu incarcarea paginii.
Orice site de anvergura Avocatnet.ro necesita resurse si trebuie sa se sustina singur. (explicatia pentru reclama.)
Răspuns la discuția Facilitati noi/vechi
Inainte de toate va multumim pentru interesul si atentia acordata site-ului Avocatnet.ro.
Asa cum v-am obisnuit pana acum si de aceasta data vom incerca cu tot ce ne sta in putinta sa va multumim.
Asadar, pentru a va raspunde direct la probleme ridicate, precizez ca relansarea Avocatnet.ro este inca la inceput si ca va urma o luna de foc, cel putin pentru echipa tehnica, si, speram noi, si pentru utilizatorii nostri.
Deci, vor aparea in urmatoarea luna:
+ contul meu
- preferinte [newsletter si catalog profesional]
- editarea datelor
- recuperare parola
- lista comenzilor facute
- codul Indaco
+ agenda: evenimente
+ cautare avansata
+ cautare in arhiva
+ cautare pe forum
+ bursa: informatii despre bursa
+ newsletter: zilnic si saptamanal [optiune configurabila din contul meu -> preferinte-> newsletter]
+ comunicare
- mesaje private
- chat

In privinta mesajelor de pe forum care se repeta, vom lua o atitudine in acest sens cat de curand intrucat este foarte suparatoare.

Asadar, dupa cum vedeti, pe Avocatnet.ro vor fi schimbari in continuu in urmatoarea perioada. speram noi ca aceste schimbari sa fie pe placut utilizatorilor nostri.

Pentru orice nelamuriri/intrebari va rugam sa nu ezitati a scrie.
Succese maxime si browsing placut.
Noul Avocatnet.ro se doreste a fi cat mai aproape de dorintele si asteptarile utilizatorilor sai.
Va invitam sa ni le comunicati pe aceasta cale astfel incat toti utilizatorii Avocatnet.ro sa le poata vedea puse in practica.
Va multumim si asteptam cu interes mesajele dvs.
Bogdan Popa,
Business Development Manager