Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Intrebare pentru admin
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Intrebare pentru admin

Cand voi putea urmari forumul astfel incat sa stiu orice mesaj ce apare intr-o zi fara sa marchez peste tot "urmareste discutia" si sa-mi umplu casuta e-mail de mailuri de gen Mesaj nou in discutia urmarita.
Multumesc!!!
Cum ati dori sa primiti acele alerte altfel decat prin email?
Acum ce sa cred? Chiar nu am primit azi mail cu alerta pentru o discutie urmarita...
Ati renuntat la asta sau e doar o intamplare? :d
Merci anticipat pentru raspuns.
Investigam.... :-)
Admin, ai idee de ce nu-mi mai functioneaza chat-ul?
Care ar putea fi cauzele?
Se incarca dar nu-mi apar ferestrele de chat.
Iti multumesc anticipat pentru raspuns!
O sa vedem astazi ce e cu chat-ul. Multumesc de sesizare.