avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1023 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Intrebare pentru admin
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Intrebare pentru admin

Cand voi putea urmari forumul astfel incat sa stiu orice mesaj ce apare intr-o zi fara sa marchez peste tot "urmareste discutia" si sa-mi umplu casuta e-mail de mailuri de gen Mesaj nou in discutia urmarita.
Multumesc!!!
Cel mai recent răspuns: Admin , administrator 13:49, 28 Septembrie 2005
Cum ati dori sa primiti acele alerte altfel decat prin email?
Acum ce sa cred? Chiar nu am primit azi mail cu alerta pentru o discutie urmarita...
Ati renuntat la asta sau e doar o intamplare? :d
Merci anticipat pentru raspuns.
Investigam.... :-)
Admin, ai idee de ce nu-mi mai functioneaza chat-ul?
Care ar putea fi cauzele?
Se incarca dar nu-mi apar ferestrele de chat.
Iti multumesc anticipat pentru raspuns!
O sa vedem astazi ce e cu chat-ul. Multumesc de sesizare.

Alte discuții în legătură

Mesaje private Gabriela Mihai Gabriela Mihai Cred ca nu se trimit mesajele private de la mine. Am incercat catre Andreea Lisievici si nu arata ca s-ar fi trimis. (vezi toată discuția)
Catre staff - inneregula in aprobarea mesajelor individuale pe forum...... ContSters83715 ContSters83715 probabil de curand s-a modificat situl dvs si forumul din pacate ceva nu merge bine atunci cand doresti sa postezi un mesaj in forum \"Confirmare adaugare ... (vezi toată discuția)
Vreau ceva, dar stiu ce vreau? Ana-Maria  Dutescu Ana-Maria Dutescu Buna ziua, drag suport tehnic, eu nu urmaresc niciodata subiectele la care am raspuns in forum, mi se pare obositor si contraproductiv, imi incarca adresa de ... (vezi toată discuția)