Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Mesaje private
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Mesaje private

Cred ca nu se trimit mesajele private de la mine.
Am incercat catre Andreea Lisievici si nu arata ca s-ar fi trimis.
N-am primit, e drept. Dar mi-ai trimis mp simplu sau invitatie? De la altii primesc.
ContSters20980, utilizator
tocmai am incercat si cred ca functioneaza.
era bine scris numele andreei? :D

eu am primit un mesaj de la tine acum jumatate de ora, Gabriela.

acum si raspund. :)
Am trimis la tine 2 mesaje, accesand din profilul tau, de pagina din forum.
Am trimis si la admin din contul meu de mesaje private.
N-am primit raspuns si m-am gandit ca n-au ajuns.

OK, multumesc!
Am raspuns in acelasi timp.
La Andreea am trimis de pagina.
Gabriela Mihai, Avocat
La mine nu merge deloc sa trimit direct din forum! In loc sa trimita apare numele tau de 2 ori... atat.
ContSters20980, utilizator
Da, am incercat si eu din pagina asta. Si am trimis si la admin.

Acelasi rezultat.
Gabriela Mihai, Avocat