avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 219 soluții astăzi
Forum Activitate 1smiley

Activitate 1smiley

Răspuns la discuția Probleme cu banca
Ok multumesc frumos eu o sa mai vorbesc cu cei de la banca dar asta a fost raspunsul lor varianta cu 10% ceea ce este o suma prea mare pentru mine.
Răspuns la discuția Probleme cu banca
Nu am primit inca somatia doar mi s-a spus telefonic ca ca s-a trimis dosarul la bej
Răspuns la discuția Probleme cu banca
Si daca fac contestatie la executare si suspendarea executarii silile ce sanse am ?
Răspuns la discuția Probleme cu banca
SI IN CONDITIILE ACESTEA CE VARIANTE AM?
buna ziua o intrebare va rog. am un credit ipotecar si problema mea e ca am ramas cu 110 zile intarziere insumand cam 800 de euro am fost la banca sa platesc suma de 800 de euro iar raspunsul bancii a fost acela ca datorita intarzierii mele mi-a fost tot creditul la datorie adica 36000 euro iar singura mea varianta este sa platesc 10% din credit adica 3600 euro daca nu intru in executare silita. va rog sa-mi spuneti daca este legal ce face banca. pentru 800 de euro e normal sa-mi bage tot creditul pe gat?

[Va rugam nu mai scrieti doar cu majuscule]
Răspuns la discuția INTRERUPERE RAPORTURI SERVICIU
IN CONCLUZIE NU POT PLECA DECAT 30 ZILE CONCEDIU FARA PLATA NU? PLUS CEL DE ODIHNA SI TOT NU INSUMEAZA 6 LUNI.
SALUT AS DORI SA INTRERUP RAPORTURILE DE SERVICIU PE O PERIOADA DE MAXIM 6 LUNI.VREAU SA PLEC IN STRAINATATE LA MUNCA INSA NU VREAU SA PIERD NICI LOCUL DE MUNCA ACTUAL.MENTIONEZ CA SUNT FUNCTIONAR PUBLIC CU STATUT SPECIAL( LUCRATOR PENITENCIAR).CARE ESTE PROCEDURA?MULTUMESC.