avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1079 soluții astăzi
Forum Activitate jica1967

Activitate jica1967

Răspuns la discuția reprezentant


Va multumesc
Cit priveste avocatul e obligatoriu sa fie din tara mea sau nu importa,fie francez?
Discuție reprezentant
Spunetimi Va rog este necesar de un reprezentant la CEDO,si daca instantele refuza sa raspunda la cereri de reexaminarea cazului pot sa ma adresez? este nevoe de avocat?
Va multumesc anticipat
Răspuns la discuția CEDO
cu papere de rau pe timpul uniunii nu aveam acces la internet si da nu cunosc regulile,insa e primita observatia;multumesc! Am inteles si neaparat ma voi folosi de sfaturile privitor la hotaririle deja adoptate de CEDO. Va multumesc mult
Discuție CEDO
am inteles ca la prima etapa ma pot adresa in limba romàna,insa deoarece sunt roman de peste prut multe raspunsuri ,adica tribunalul militar din republica separatista raspunde in ruseste cit si procuratura din Moldova tot in ruseste raspund,aici e la mijloc ca eu am fost condamnat de tribunalul militar separatist dar tinut in detentie pe teritoriul moldovenesc ilegal deoarece sentinta a fost fabricata de un stat nerecunoscut si pe parcurs a la zeci de ani procuratura generala ma abureste ca vor putea reexamina cazul doar cind va fi pus capat difinitiv conflictului transnistrean,cit si se refuza perfectarea pasaportului fara cazier juridic din transnistria reese ca conducerea totusi recunoaste statalitatea separatista transnistreana, va multumesc
Răspuns la discuția cedo
Va multumesc mult pentru informatie!
Discuție cedo
Intentionez sa ma adresez la CEDO ,as vrea sa cunosc in ce limba pot depune cererea. multumesc anticipat