avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Activitate anadulan

Activitate anadulan

SCUZATIMA AM O PRIETENA CARE E IN GRIJA STATULUI NU ARE PARINTI SI ACUM E LA LICEU IN PRIMUL AN.EA NU ARE BANI SASI CUMPERE CARTILE.E NORMAL CA STATUL NUI DA CARTI SI CAETE .CINE AR TREBUI SA CUMPERE TOTUL CE AU NEVOIE PT ACESTI COPII.?VA ROG HAI SA AJUTAM ACESTE SUFLETE CARE NU AU PE NIMENI PE LUME DECAT PE NOI MULTUMESC
Discuție Alocatie copii
buna seara am si eu o intrebare.copilul meu are 6 ani si am stat in afara pana acum.nu am dispus niciodata de alocatie pana acum nici in afara nici in romania .acum am depus actele si as vrea sa stiu miar da bani pe toti 6 ani din urma?tin sa precizez ca copilul e nascut in afara si saracul are niste probleme.....e declarat afara disabil .tin sa precizez si ca dispune de pensie de handicap
cunoasteti vreun avocat bun din barlad care sa mil recomandati??
doamna va multumesc mult ca miati raspuns dar as vrea un avocat bun care sa se implice nu un avocat care ma mananca de bani iam dat 56 milioane vechi si nu am rezolvat nimic tot ma face sa inteleg ca nu voi rezolva niciodata aceasta situatie complicata
buna ziua scuzatima as avea si eu o intrebare.socrul meu a cumparat o casa printro anumita firma si sa trezit dupa 2 ani ca contractul nu era de vanzare cumparare ci de inchiriere. a cumparat casa in rate si in proportie e 70%casa e ca si platita.a pus un avocat care acum nici nui mai raspunde la telefon.ea daca ar contacta alt avocat ar avea sanse de castig?cum sa faca la cine sa apeleze?sau bani sunt pieduti?va rog eu mult ajutatine!!!