avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1237 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters301422

Activitate ContSters301422

multumesc frumos pt raspuns!
vroiam sa va mai intreb...nu se poate infiinta nicio firma sau societate cu caracter juridic care sa acorde asistenta juridic pe diferite ramuri ale dreptului???
As vrea sa stiu stiu si eu daca o cunostiinta de a mea infiinteaza o firma de consultanta juricica, ma poate angaja ca si consilier juridic???rog un raspuns in acest sens cat mai documentat
sunt absolvent de al facultatii de drept si as vrea sa stiu si eu mai multe informatii despre consilierul de probatiune- gen cum pot devii, unde gasesc informatii de contact, unde isi desfasoara activitatea consilierul de probatiune, posibilitati de a lua legatura cu aceste persoane precum si adresa unde isi desfasoara activitatea profesionala, cum functioneaza ca si structura in cadrul M.J si alte informatii
Am accesat site-ul Ministerului Justitiei dar informatiile de acolo nu imi lamuresc ceea ce vreau eu sa stiu....


De asemenea as dorii sa stiu cum pot devenii consilier juridic si daca pot infiinta firma in acest sens pentru consultanta juridica