avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 975 soluții astăzi
Forum Activitate xlbocskay

Activitate xlbocskay

Răspuns la discuția Discriminare Biserica
Foarte bună întrebare: răspuns... Nu-i interesează din ce trăiesc.. Ei,normal,traiesc ca îmbuibații...niste nesimțit care fură oamenii fără rușine și unii mai sunt și turnatori..
Răspuns la discuția Discriminare Biserica
Bună,

Va mulțumesc pentru feedback. Până la urmă vor să mă strângă cu ușa sa renunț..
Buna ziua,


Numele meu este Vasile si am doua job-uri, daca pot spune asa.

In weekend profesez ca pastor intr-o comunitate mica din judetul Cluj dar in timpul saptamanii lucrez la o multinationala-vorbind fluent germana si olandeza - si avand in vedere ca am facut si studii economice superioare.
Consiliul de conducere a Bisericii-pe tara- mi-a pus in vedere sa renunt la al doilea job, cel lumesc..parca ar trai in evul mediu..mie mi se pare ca e vorba de o crasa discriminare si as vrea sa dau biserica in judecata..ce propuneti?

Va multumesc,

Cu stima, Vasi
Buna ziua,

As vrea sa stiu daca la accesarea unui credit de nevoi personale am declarat ca sunt necasatorit are urmari cu caract:)er penal?tin sa precizez ca imi platesc ratele la timp.
multumesc mult!