avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Activitate leeft_boy

Activitate leeft_boy

Răspuns la discuția Suspect in inselaciune
Nu stiu nimic treaba sa intamplat in 2012 , as vrea sa stiu ce se va intampla daca nu ma duc la Dambovita pentru ca nu am cum sa ajung acolo
Buna ziua , ieri tocmai am fost informat ca am un dosar din 2012 si sunt suspect de inselaciune . Trebuie sa ma prezint la Dambovita pe data de 3 ....plus ca nu stiu ce am facut , imi puteti da un sfat ?
Offf doamne sper sa fie asa ... eu sunt o fire calma dar de data asta m-am agitat foarte tare
Buna ziua, acum 3 luni m-am dus in carrefour cu 2 prieteni și cu părinții unuia dintre , noi copii ne-am despărțit si ne-am plimbat la un moment dat am intrat acolo de unde cumpara toata lumea produse gen mancarre etc si am vazut un cablu si din prostie m-am hotarat sa il bag în buzunar și am ieșit afară doar eu. Dupa mn s venit un paznic si ma dus intr-o camera acooo au venit cei de la paza....am recunoscut vina si am platit cablul in cal de 10 lei , acestia au chemat jandarmeria si acestia m-au dus la secție unde am dat o declaratie si din nou am recunoscut . Acum a sunat-o o prietena pe mama care fiul sau este avocat si ia spus xa dosaru meu a ajuns la judecătorie . Va rog frumos am doar 17 ani spuneți-mi care sunt pedepsele pt fapta mea si ce ar trebui eu sa fac...sunt disperat imi e si rusine sa dau ochii cu ai mei ....