avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 604 soluții astăzi
Forum Activitate alex280795

Activitate alex280795

Răspuns la discuția Despre facultatea de drept
Multumesc mult ! Un site mai sigur unde pot citi toate lucrurile astea , adica sa imi vorbeasca despre fiecare stii cumva ? Nu as vrea sa citesc toate tampeniile care mi le ofera pe google !
Si ar mai fi ceva , as vrea sa stiu care este site-ul oficial de la Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi ! Va rog , multumesc anticipat !
Răspuns la discuția Despre facultatea de drept
La asta faceam referire stiam ca facultatea de drept nu are profile , dar din ce am citit pe internet exact cum a spus bodea , am gasit ceva de drept civil , drept penal .. sa inteleg ca astea sunt specializari in master deci ? Si daca imi poti spune asa cat de cat cam la ce se refera fiecare in parte ar fi perfect ! Multumesc
Salut tuturor ! Sunt in clasa a XII-a si vreau sa dau la facultatea de drept ! Sunt constient de ce ma asteapta , dar am o mica curiozitate si sper ca acesta sa fie locul care ma ajuta sa o sting . As vrea sa stiu ce profile exista la facultatea de drept , dar in mod special as vrea sa stiu cu ce se ocupa fiecare profil in parte . Am gasit cateva lucruri pe internet dar nu sunt tocmai ce caut eu . Am gasit forumul acesta si m-am gandit ca avand atat de multi utilizatori sau cunoscatori in aceasta materie , ar trebuie sa incerc ! Multumesc anticipat