avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 644 soluții astăzi
Forum Activitate Miki2014

Activitate Miki2014

Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Am o intrebare, cat se poate de simpla - fisa de prezentare se descarca de pe site si se completeaza de mana sau se poate scrie in intregime la calculator?
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Cei care ati terminat interviul pentru INM, asteptam de la voi sa ne spuneti cum a fost. Cei de la magistratura incepem saptamana viitoare.
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Bravo!! Sigur avem nevoie de sfaturi pentru interviu, eu nu am mai dat aceasta proba. Tu cand dai proba?
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
da. si tu?
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
succes! eu dau direct pe post, am peste 2 saptamani. Mare atentie si inspiratie!
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Nu, suntem aici. In ce zi aveti interviul?
Răspuns la discuția Admitere Magistratura 2014
cum vi s-au parut subiectele la rationament?
Răspuns la discuția Admitere Magistratura 2014
sincer, nu mi s-au parut subiecte foarte grele, destul de logice (cu unele exceptii). Totusi, am gresit foarte mult, presiunea examenului isi spune cuvantul...

cu rationamentul, stau destul de prost la acest moment, mai ales ca de-abia acum fac cunostinta cu acest gen de materie... In afara de brosura scoasa de INM, mai exista pe piata si alte materiale?
Răspuns la discuția Admitere Magistratura 2014
Eu in jur de 78, la fel, nu am trecut pe grila raspunsurile de pe ciorne. Am vazut ca s-au respins toate contestatiile.

Ce stiti de la colegii/prietenii vostri, sunt multi peste 7?
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Pentru cine e interesat de admitere in magistratura, s-au facut publice locurile vacante: câte un loc la Judecătoriile Ploiești, Brăila, Tulcea, Dorohoi, Baia-Mare, Luduș, Drobeta Turnu Severin, Târgu-Mureș, Deva, Alexandria, Aiud, Slobozia, Însurăței, Gheorghieni, Moldova Nouă, câte două locuri la Botoșani, Fetești, Galați, Satu-Mare, și trei locuri la Petroșani.