avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Activitate simo57

Activitate simo57

Am organizat niste cursuri de calificare cu o firma autorizata ,am fost angajata cu 2 ore si intelegere intre parti cu comision la fiecare cursant de 50 ron in care la examen cursantul a fost obligat sa de 50 ron pentru copii nevoias la care cursantul na primit chitanta nici bon decasa nici factura . Incare eu angajata nam primit nici un ban nici salarul nu mi lam luat am fost la iteme unde am depus o plangere ce pasi am de urmat finca cursanti vrea sa depuna plangere

Am organizat niste cursuri de calificare cu o firma autorizata ,am fost angajata cu 2 ore si intelegere intre parti cu comision la fiecare cursant de 50 ron in care la examen cursantul a fost obligat sa de 50 ron pentru copii nevoias la care cursantul na primit chitanta nici bon decasa nici factura . Incare eu angajata nam primit nici un ban nici salarul nu mi lam luat am fost la iteme unde am depus o plangere ce pasi am de urmat finca cursanti vrea sa depuna plangere
locuinta este si pe numele meu
fica lui are dreptul la jumatate din locuinta daca
am stat in concubinaj 29 de ani am cuparat impreuna o locuinta cu contract pe ambele nume concubinu avea un copil la fel si eu . concubinul sa imbolnavit de o boala crunta de care am avut grija fica lui este plecata de 11 ani in strainatate.concubinul a decedat fica is cere jumate din locuinta ,eu ce drepturi am di partea lui avad grija de el