avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1048 soluții astăzi
Forum Activitate faq

Activitate faq

Răspuns la discuția cont sters
nu sunteti in pielea mea si nu cred ca realizati ce inseamna o simpla citire pe google a ceea ce am postat aici ce a degenerat din asta.. am pretentii de confidentialitate la fel ca oricine, nu este un site oarecare , este un site in care iti expui uneori cele mai intime probleme,etc in vederea unei solutii , nu ma deranja sa mi se vada postarile in cadrul forumului avocat.net dar ma deranjeaza sa le vad pe google, oricine care cunoaste cat de cat nickname meu la o simpla cautare vede absolut tot, sunt siteuri cu muult mai putine pretentii care au tot felul de protectii in care utilizatorii se simt protejati
Răspuns la discuția cont sters
foarte rau asa, deoarece iti pui linistit viata pe tapet aici cu dorinta sa afli unele raspunsuri, in schimb descoperi ca oricine are acces la informatiile postate de tine cu un simplu click, nu este deloc ok
Răspuns la discuția cont sters
nu cred ca am fost inteleasa, am sters celalalt cont la sugestia unui consilier crezand ca din acel moment toate postarile mele vor fi sterse, va,zand ca dupa aceasta actiune tot erau publice, am facut un cont nou cu un alt nickname , cu o alta adresa de mail, doar pt a mai pune intrebari moderatorilor si a vedea ce se mai poate face. Sincer, nu doresc sa stie toata lumea unele aspecte ale vietii mele private, din pacate s-a intamplat si asa am descoperit din gura altora lucruri pe care eu le consideram foarte personale.
multumesc, in continuare astept un raspuns avizat
Discuție cont sters
as dori sa aflu ce trebuie facut pentru ca toate postarile facute de mine pe acest site sa nu mai apara la un simplu "search" pe google.
mentionez ca am sters si contul la sugestia unui consilier, fara niciun rezultat.
multumesc