avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Activitate Keno202

Activitate Keno202

Răspuns la discuția Planificare clienti
Multumesc pentru raspuns. Am intrat pe site si mi-am creat un cont. M-am jucat putin cu aplicatia si pare super ok. Arata bine si imi permite sa planific clientii pe calendar, sa facturez activitatile si sa le trimit apoi direct pe mail facturile.Are chiar si o sectiune de rapoarte unde iti arata tot felul de statistici interesante. Singura problema este pretul. Mai exact eu am un cabinet de mediator, deschis de putina vreme si m-ar fi interesat un program de emis facturi mai ieftin, eventual gratis, pentru ca deocamdata nu imi permit mai mult. Am sunat la nr. de pe site si mi s-a spus ca singurul discount disponibil este abonamentul pe un an - 20%, mai exact, la care se adauga cele 30 de zile gratis pentru testarea aplicatiei.Sunt inca un dubiu.
Iti multumesc insa pentru mesaj. Chiar de folos.
Buna ziua

M-ar interesa un program/aplicatie online care sa ma ajute sa imi fac o planificare a intalnirilor cu clientii si dupa aceea sa pot emite facturi usor. M-am uitat pe net dupa o aplicatie de felul acesta dar nu am gasit nimic. Poate cineva sa ma ajute cu un sfat?
La noi in firma folosim Manager SSM care ne este foarte utila in special pentru urmarirea datelor de expirare a diverselor avize si contracte de munca. La inceput au fost cateva mici bug-uri pe care insa baitii de la Masterhouse le-au rezolvat relativ repede.
In principiu problema care am rezolvat-o a fost eliminarea folosirii a o mie de exceluri si centralizarea informatiilor. La astea se mai adauga si faptul ca putem genera o serie de rapoarte si pdf euri care ne sunt utile. E ok.