avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 506 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters334929

Activitate ContSters334929

Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
tarkan nu ai urmarit tot ce sa scris aici eu nu lam vazut pe el spunea ca nu merge webcamu ca nui combatibil serveru or cum stiu ca este din Iasi are 25 de ani este student stiu numele si adresa lui ca acum lam vazut si eu pe webcam si mia aratat buletinu pe webcam macar sa nu le puna pe facebook ca acolo mar vede toti si cred ca asta are de gind
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
azi ma sunat si neam vazut pe webcam si mia dat adresa lui si nr de tel stiu acum cine este si mi a spus ca nu o sa existe dovezi ca el ma filmat ca nu a stocat filmele pe pc si pe un styk si ca vrea sa ma vada tota lumea mia urat sanatate si sa il dau la politie ca ma filmat si a distribuit filmele dar daca nu o sa existe dovezi ca el a distribuit si detinut filmele atunci el o sa mi ceara bani pentru calomnie [ si in final mi a spus ca filmele exista si vor aparea pe saituri de profil xxx] ce pot face ca nu vrea nimic
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
Andrei asta este asa de incurajare tu intelegi ca eu am fost aici in Germania la politie, eu aici lucrez de 7 ani si am domiciliu stabil aici mi au spus clar dovezile trebuie sa se gaseasca la el in pc s au laptop atfel daca nu gasesc dovezi ca el le detine si el lea distribuit este nevinovat trebuie dovada ca el le detine si ei nu fac nimic doar daca eu fac dovada ca ma jantajeaza cere ceva vrea ceva dar el nu vrea nimic zice ca nu trebuia sa ma expun sa fi fost si chiar Fat Frumos si sa mi fi promis ca ma face regina eu nu trebuia sa fac asa ceva ce pot sa fac ca este ceva foarte penibil ce a ce am facut
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
daca asti numele si adresa respectivului dar nu se gasesc dovezi clare sa dovedeasca ca el a distribuit filmele si nici dovezi ca el lea detinut eu cheltui bani si ma lupt cu morile de vint tinind cont ca a trecut mai mult de un an de zile
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
La politie mi sa spus clar ca trebuie dovedit ca de la el din pc au plecat postarile si sa fie gasite filmele la el in pc ce este foarte greu de dovedit daca nu sunt gasite s au urme ca le ar fi detinut Si pot gasi persoana da trebuie dovedit ca el este faptuitorul si el a distribuit filmele si ca el le detine . daca nu gasesc dovezi la persoana respective nu pot sa faca nimic ,si pot fi distribuite de o alta persoana din alta locatie si este greu ca dureaza mult si no sa pot sa dovedesc si cei de la fb no sa dea datele imediat si dureaza si daca ei considera ca nu este gravitatea mare nu o sa dea nimic ei dau doar cazuri foarte grave numa cind e vorba de minori si pedofilie ce la mine au spus ca nui cazu ca sunt matura si nu trebuia sa ma expun si am facuto cu discernamint si de buna voie si am facut videochat gratis indifferent ce im i propunea o persona chiar si cunoscuta nu trebuia sa ma expun putea sa fie or cine in poze si foarte rau ca am facut asta. Va multumesc mult pentru sfaturi

Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
pagina lui a fost stearsa la prieteni apare doar ca utilizator facebook si mesajele lui apare asa Este posibil ca această ataşare să fi fost ştearsă sau ca persoana care a distribuit-o să nu aibă permisiunea să-ţi distribuie acest conţinut. e clar ca el a sters fb si se pricepea ca vorbeam cu el si spunea ca eu de el daca ne certam nu o sa mai dau in veci el folosea un sait privat de unde intra pe fb el ma mai suna si vorbim da tot timpul are alt nr stiu ca este greu da ma rog sa nu le puna pote or cind sa ma trezesc co postare de un vidioclip si va dati seama ca imediat se vede se aude si pot sal descarce si alti va multumesc mult pentru sfaturi
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
Este adevarat am spus adevarul da el a fost foarte istet si eu o naiva sa cred in minciunile lui , inregistrarile exista ca o data mia facut poza la pagina unde erau stocate si erau 16 filme cu mine si mi a spus la tel ,da politia a spus ca daca nu au dovada ca de la el au plecat s au nui gasesc proba nu pot face nimic nu sa logat de pe tel nici o data
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
am fost la politie si am reclamat mi sa spus ca este foarte greu de optinut date despre el de la facebook in special ca si a sters contu si mai ales ca nu stiu cine este , si puteam sa ii stiu numele si adresa da trebuie sa aiba dovada ca el a filmat intradevar si sa se gaseasca dovada clara ca de la el au plecat si ca el lea detinut da el putea sa schimbe s au sa vinda pc-ul si dovezile dispar pur si simplu , a trecut mai bine de un an de zile si el si a schimbat nr de tel el putea folosi poze de pe internet ce a si facut deci el ma mintit tot timpul si am ramas cu minciunile lui ,mi sa mai spus ca este foarte greu sa dovedesc ca el a distribuit pozele si filmele daca in filmare nu se aud voci si sunt distribuite de pe un laptop si conectat wireless dintr o anumita locatie libera . AJUTOR
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
el nu ma jantajeaza, mi-a spus ca tote lea facut pe un stik usb eu trebuie sai fac si dovada ca el a facut filmarile si el a distribuit pe facebok ; conturile de facebook sunt inchise de mult el poate are alt profil sub nume fals,pe facebook trebuie dovedit ca el lea postat ,el spune ca in fata pc-ului putea sa fie un minor si sa vorbeasca cu mine si spune ca eu sunt vinovata ca ma m expus si am aceptat sa ii dau webcam in timp ce el spunea ca nu are ca este departe si nu este compatibil serveru tin sa mentionez ca spunea ca are doar 24 de ani
Răspuns la discuția Filmata pe Facebook
el a sters demult facebook la fel si eu este tare incurcat si el nu se aude in filmari ca vorbeam pe tel