avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 895 soluții astăzi
Forum Activitate cristiovidiu

Activitate cristiovidiu

Răspuns la discuția buna ziua
Da am inteles va multumesc mult
Discuție buna ziua
Am si eu intrebare am fost lamurit problema cu salariu trebuie sal dau in judecata pe fostul patron dar pot recupera banii de drum pe care iam dat din bani mei pot dovedi am biletul si am mai platit cu,cardul meu autostrazile si nu aveam banii in cont zicandumi ca imi pune banii in cont dar eu am plecat pentru ca nu mia dat salariu de 3 luni si acum am fost la banca si am pe minus 415 euro si mai am cateva bonuri de la casele de plata pe celelalte mi lea luat el pot recupera si platiile pe care leam facut multumesc .
Multumesc foarte mult .
Nu am semnat nimik dar am fost la itm si cotractul de munca este facut din ziua decand am inceput munca de sofer este la 8 ore sofer dar nu stiu ce sa zic cei de la itm nu iti spun mai nimik munca se facea in belgia pe comunitate banuiesc ca trenuie sa specifice unde presteaza munca nu????
Multumesc astept ras de la itm si am sal dau in judecata daca nu am alta solutie va multumesc inca odata
Am si eu o problema am fost angajat in perioada de 27.10.2014 pana in 11.01.2015 am plecat pentru ca nu mia dat niki cel putin salariu minim pe economie nu mai vb de diurna ce as putea face am lucrat sofer profesionist pe cunintate multumesc .