avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 785 soluții astăzi
Forum Activitate liviu2015

Activitate liviu2015

exact in extras de CF scri exact ce este din pacate eu incerc acelasi lucru sa fac ceva poate reusesc pe la primarie dar la mine e mai complicat am 497 mp amprenta la sol si va trebui so iau de la capat !!! fa de o data daca faci ceva indiferent de ce faci . numai la spatiile care depasesc 200 mp este nevoie de psi ( pompieri ) pentru ca planul de evacuare va trebui sal faci ori si cum nu va scapa nimeni nici acum nici mai tarziu

DACA CUMVA STIE CINEVA CUM SE POATE EVITA DE A REFACE PUZ-UL IN CAZUL MEU AM PUS UN ANUNT TOT AICI " SCHIMBARE DESTINATIE DIN HALA DEPOZITARE IN RESTAURANT .... astept indicatii va multumesc
buna seara tutturor ... sunt un tanar investitor naiv ... in anul 2013 am obtinut dupa multa nebuneala de cap in sfarsit un puz si pug care avea sa schimbe destinatia din teren arabil in teren construibil . am obtinut , am obtinut si o autorizatie de constructie in ceea ce priveste ridicarea unde cladire de 499 mp amprenta la sol p+1 total 873.... mp +- DESTINATIA CLADIRI " HALA DEPOZITARE MATERIALE FEROASE PARCARE SI INPREJMUIRE " . La ora actuala cladire este ridicata invelita la rosu DAR ne-am decis ca nu mai dorim DEPOZIT ce ne ar place sa facem un RESTAURANT !!! Ni sa cerut sa facem puz de la capat .... este posibil sa ocolim sistemul intro oare care maniera ? ca sa nu mai fac puz de la capat ? nu stiu de tipul : inchiriendui unei firme , nu stiu ori ce fel de alternativa ? SAU CARE ESTE POSIBILITATEA CA SA FAD DIN DEPOZIT RESTAURANT sunt disperata ajutatima