avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1915 soluții astăzi
Forum Activitate tgvadi

Activitate tgvadi

Am patit si eu la fel, de BF, ieri am dat un email magazinului ca nu aveam nici un semn de viata de la ei de la bf, si mi au zis ca nu se poate, nu se exista :), pla comanda. Arunca vina pe e..ag, ca sunt parteneri. E...ul zice ca ei(parteneru) au anulat comanda in aceeasi zi, dar pe mine nu m au anuntat in nici un fel, luam din alta parte. Anulasem o alta comanda pentru oferta lor.
Fost, rezolvat. Au modificat in baza lor de date si mi-au reemis d250 si d260.
Multumesc.
Miine dimineata sunt programat, va tin la curent. Neoficial, este mai bine sa nu folositi SPV pana in 2019 :D.
Multumesc, poate imi fac curaj miine sa ma duc. Credeti ca trebuie sa fac 'Contestatie' sau o pot modifica pe loc :innocent:?
Update: acum am observat ca mi-au trimis si d250 pt 2015 tot cu cifrele gresite. Tot 5000lei in plus la venit.
Buna ziua, pe 24.05.2016 am depus d200, electronic, spatiul virtual privat, iar la rubrica venit brut am trecut 13.131 lei. Buun azi mi-a sosit, in acelasi spatiu virtual privat, decizia 260 de impunere dar cu 18.131 trecut la venit brut. Fix 5000lei mai mult. Am si d200 depusa si recipisa, ce sa fac sa depun rectificativa? Multumesc