avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Activitate tonyhadar

Activitate tonyhadar

Raspuns inocent,primariile nu se baga, cat despre ISU, eu am aceeasi situatie insa mai grava pentru ca stau intr-un bloc de 4 etaje si o singura iesire in caz de Doamne fereste, iar subsolul cine stie ce adaposteste , cat despre parter fostul presedinte strange sticle de plastic,, bidoane, cartoane, cutii de bere etc, am sunat la ISU Bucuresti Ilfov la preventie si ghici ce am primit? sfatul ca sa ma duc la ei ca la telefon nu raspunde nimeni,Incercati va rog la ISU BIF 0212075500
Este locul meu de mai bine de 7 ani.ADP-ul interzice express, prin contract,orice fel de modificari ale locului de parcare, ''romanul'' in general nu da doi bani pe o eventuala tabla pe care as scrie autorizatia etc,insa problema este ca nefiind marcat locul de parcare ,longitudinal si transversal, el se poate pozitiona cum ii vine.Ramane varianta ...militienii
Multumesc,,m-am gandit la asta , insa ADP sector 5 nu a mai marcat locurile de parcare de vreo cativa ani buni si doi ,marcajul la ei inseamna una sau doua cifre cu spray vopsea.
am un vecin care sistematic ,folosindu-se de faptul ca locurile de parcare ale adp-ului nu sunt marcate imi lasa foarte putin spatiu pentru masina mea si se intinde pe un loc si jumatate.ce pot sa fac? nu am nici un chef sa am discutii cu el
Răspuns la discuția demisie fara preaviz
deci, desfacerea disciplinara a contractului individual de munca.multumesc
Răspuns la discuția demisie fara preaviz
ok, am inteles si care este riscul in situatia in care nu doresc sa respect preavizul?
Răspuns la discuția demisie fara preaviz
of, asa mai veniti de-acasa.Multumesc
Răspuns la discuția demisie fara preaviz
scuze ca revin vreti sa fiti un pic mai clar va rog ,alineatul 7 sau 8
Răspuns la discuția demisie fara preaviz
Multumesc.
Răspuns la discuția demisie fara preaviz
nici vorba,abia dupa o luna jumatate protectia muncii